HledatMapa stránek
Na serveru občanské iniciativy NeRWY je registrováno: 118 uživatelů.
Uživatel:
Heslo:
Úvodní stránka Úvod  
Aktuality Aktuality  
Přehled tisku Přehled tisku  

Stanovisko MŽP 2009 Stanovisko MŽP 2009  
Posudek EIA 2009 Posudek EIA 2009  
Připomínky k posudku Připomínky k posudku  

Dokumentace EIA 2009 Dokumentace EIA 2009  
Připomínky EIA 2009 Připomínky EIA 2009  
Vzory podání EIA 2009 Vzory podání EIA 2009  
Vyjádření EIA 2009 Vyjádření EIA 2009  

Dokumentace EIA 2007 Dokumentace EIA 2007  
Připomínky EIA 2007 Připomínky EIA 2007  
Vzory podání EIA 2007 Vzory podání EIA 2007  
Vyjádření EIA 2007 Vyjádření EIA 2007  

Další dokumenty Další dokumenty  
Propagace  Propagace   
Diskusní fórum Fórum  
Kontakt Kontakt  
Registrace Registrace  


Diskusní fórum

[Přidat nové téma]

Diskusní fórum není moderováno a názory návštěvníků nevyjadřují názory autorů stránek, snahou autorů je poskytnout prostor pro veřejnou diskusi, veškeré informace, zde poskytnuté, mají pouze informativní charakter a nejsou závazné. Příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly slušného chování, mohou být vymazány!

Na co letecká doprava?

Tak lidi, jednoduše a spolehlivě zamezme stavbě a rozvoji letiště, protože to prý dělá kravál. Kdo z vás, co tady píšete máte něco společného s letectvím? Pochybuju, že někdo něco, protože byste pak toto psát nemohli. Předpokládám, že většina z vás nebyla dál, než v sousedních zemích, nebo velmi ráda cestuje autem nebo autobusem kolem celého světa několik dní nebo týdnů, určitě je to velmi přínosné a nesmírně příjemný způsob cestování ;-)

Jednoduše řečeno, ano, zastavme rozvoj, ano, buďme zelení a žijme v jeskyních. Když vám vadí hluk a emise, zastavte automobilovou dopravu v Praze (odkud je asi ten smog???) a jezděme tramvajemi a metrem, ti neznečišťují tak moc :-)

NeRWAk , 2008-04-25 22:33:00 přečteno 5768x, počet příspěvků 2

[Reagovat na téma]


 • Re: Re: Na co letecká doprava?
  Nezlobte se, ale vaše komentáře jsou demagogické a s prominutím hloupé. Sám víte, že neustále zvětšující se objem přepravených lidí letadly nikomu nic nepřinese a jen a jen zhoršuje životní prostředí. A ne jenom okolo letiště. To jste opravdu tak hloupí a slepí ??? Pokrok ? Tohle je pokrok ? To už v mnoha zemích pochopili, že tohle tedy rozhodně pokrokem není. Ale takoví hlupáci jsme fakt jen my Češi, že ?
  2008-05-14 17:18:00, Jan

  [Reagovat na příspěvek]


 • Re: Na co letecká doprava?
  Přesně tak. Bohužel podobně stupidní organizace podobné této, budou stále nesmyslně a tvrdohlavě prosazovat své "zájmy",. Člověk prostě musí pochopit, že když se jednou nastěhuje k letišti, za použití selského rozumu a prostých čísel, že letiště se prostě musí rozšiřovat. Argumenty typu: "Jde jen o zvýšení příjmu pro soukromou osobu" jsou naprosto bezduché. Letecká doprava je nedílnou součástí dopravy v České republice. Jen Letiště Praha odbaví ročně přes 11 miliónu cestujících a toto číslo se zákonitě bude zvyšovat, protože zájem o leteckou dopravu je čím dál tím větší. Bohužel když si někdo koupí levnou parcelu pomalu v ose dráhy, pak by neměl fňukat, že letiště se rozšiřuje. Jakožto pilot bych toto rozšíření opravdu uvítal, protože v některých hodinách a obdobích opravdu už kapacita letiště nestačí a tato zoufalá potřeba nové VPD se bude projevovat až do té doby, než se dráha postaví a nebo začnou mít letadla taková zpoždění, že už to prostě nebude dál únosné. Jak se snažím dívat se na věc z druhé strany věci, tedy z Vašeho pohledu, nedaří se mi najít rozumný důvod, proč by občan Prahy, který bydlí v okolí letiště, měl protestovat proti něčemu, co je samozřejmné asi jako kopání metra. Do jednoho roku očekávám organizaci protestující proti rozrušování podložní při vrtání metra na letiště, ohrožující domy nebohých a bezmocných obyvatel Dejvic a Dědiny. Z vlastní zkušenosti si dovolím tvrdit, že železniční trasy vedoucí podél obytných čtvrtí, mají mnohem výraznější hlukový vliv na zde žijící obyvatelstvo. Polopaticky 500 metrů za prahem dráhy se vyspíte 100x lépe než 500m od železniční trati. Zajímavé je, že v těchto případech si nikdo nestěžuje. Zamyslete se nad sebou.
  2008-04-25 23:13:00, Riff

  [Reagovat na příspěvek]


[Zpět]

[Přidat nové téma]

 
Úvod   | Aktuality   | Přehled tisku   |
Copyright©2024 Hana Francová - FlexyWEB